Chateau Mcely BLOG

Svatební sezóna 2014

úterý 4. února 2014I pro tento rok sledujeme ve spolupráci s naší dvorní floristkou a svatební designérkou Markétou Motlovou světové svatební trendy. Letos se svatby ponesou více ve znamení přírodního stylu s nádechem elegance, třpytivých a zlatých doplňků, nevyjímaje ani kytice nevěst.


Eco a bio jdou ruku v ruce s naším ekologickým fungováním jediného zeleného pětihvězdičkového hotelu v Čechách. Přesto to nebude nuda. Zámek bude i nadále hrát pastelovými barvami v čele se stále cool mátovou a všemi odstíny zelené a broskvové. Nově se pastely promítnou i do barevného nasvícení interiérů a exteriérů zámku. Nebudou chybět ani stylové květy a květinové ozdoby svatebních účesů.

V kurzu jsou vtipná originální svatební videa, která dokážou emočně strhnout všechny svatebčany. Taková, která zvládnou vykouzlit úsměv na tváři i po letech, až manželé budou vzpomínat na jedinečný den, třeba se svými vnoučaty. Podívejte se na jedno takové trendy video ze svatby na Chateau Mcely. Vtip nechybí ani hrátkám s fotografováním. Pro pobavení a poslední tečku perfektně poslouží Smilebox, digitální snadno přenosný přístroj na pořizování vtipných autoportrétů, které si na občanku rozhodně nedáte. Pozadí může být opravdu hravé a různorodé, přes ptačí klece s květinami po vtipné knírky na tyčce.Přeji i Vám mnoho úspěchů a zábavy při plánování svatby!
Vaše Petra

Komentáře: 0:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Přihlášení k odběru Komentáře k příspěvku [Atom]<< Domovská stránka